Citroen’in en çok sattığı modellerin başında yer alan C3 modeli, 2020 yılına makyajlı bir şekilde giriyor. Gerek tasarım gerekse donanım özellikleri bakımından hissedilir derecede farklılıklarla kullanıcıların karşısına çıkan Citroen C3 büyük beğeni topladı.

Uzun bir süredir üzerinde herhangi bir değişim yapılmayan C3 modeli 2020 modeliyle adeta gönüllere taht kurdu. Rakiplerinin ciddi yatırımlarla yaptığı değişimleri yakından takip eden Citroen, rakiplerinin gerisinde kalmamak için C3 modelini yeniden yarattı.

Konforu ön planda tutan Citroen, tasarım olarak da tüm otoriterlerin beğenisini topluyor. Özellikle LED ışıklandırma ve sis farlarının olduğu kısmın daha doyurucu bir hat alması otomobile ayrı bir hava katmış.

JANTLAR 17.3 İNÇ’E KADAR BÜYÜTÜLEBİLİYOR

Citroen C3’e yapılan makyaj dışında kullanıcılar farklı gövde rengi seçenekleri ve farklı tavan kombinasyonlarından dilediklerini tercih edebiliyor. C3 modelini cazip kılan bir diğer özellik ise otomobilin jantları oldu. 17.3 inç‘e kadar büyütülebilen jantlar ile çok daha sert bir görünüm elde edilebiliyor. Dizel modelinde 1.5 litrelik motorunun yanında tam 100 beygirlik bir güç sunuyor.

YORUM YOK

CEVAP VER