2020 iPhone SE Bugün Tanıtılabilir

2020 iPhone SE Bugün Tanıtılabilir

9To5Mac isimli internet sitesi tarafından paylaşılan haberde 2020 iPhone SE modeli için Apple.com internet sitesinin güncellendiği haberi gündeme bomba gibi düştü. Apple’ın bugün tanıtacağı iddia edilen ve bu sebeple internet sitesini güncellediği iddiası ortaya atılan 2020 iPhone SE modeli ile ilgili yeni detaylar ortaya çıktı.

Buna göre, Apple bugün internet sitesinde Belkin marka ekran koruyucu modelini iPhone 7 ve 8 modellerinin açıklamasına bir de iPhone SE destekli olduğu ifadesini ekledi ve yeni model olarak siteye iPhone SE ifadesi eklendi.

![](images/iPhone-SE-1600x873.png)

Ancak bununla da sınırlı kalmayan Apple, AppleCare+ isimli ABD’de ve bazı ülkelerde satışa sunduğu premium özel hizmetinin 129 dolar karşılığında iPhone SE modeli için alınabilecek olduğunu gösteren yeni bir kart yayınladı.

Tüm bu gelişmeler göz önüne alındığında yeni modelin, uzun zamandır konuşulan uygun fiyatlı iPhone 9 veya diğer ismiyle iPhone SE2 adlandırması yerine 2020 iPhone SE olarak tanıtılması bekleniyor.

2020 iPhone SE modelinin üç farklı renkle satışa sunulması bekleniyor. Beyaz, siyah ve kırmızı(PRODUCT RED). Telefonun 64 GB, 128 GB ve 256 GB depolama seçenekleriyle geleceği de yüksek ihtimalle doğrulanmış söylentiler arasında.

Bu iddialar cihazın bugün Türkiye saati ile akşam 20.00 ila 22.00 arasında tanıtılabilecek olduğu iddiasını oldukça güçlendiriyor.

Ahmet Can Bilici
Ahmet Can Bilici Ahmet Can Bilici
comments powered by Disqus