2020 model Hyundai i20 modeline ait görseller resmi sitede yayınlandı. Dış tasarımın baştan aşağı değiştiği Hyundai i20 şimdi çok daha keskin hatlara sahip. Cenevre Otomobil Fuarı’nın merakla beklendiği bu günlerde otomobil üreticileri birer birer yeni modellere ait bilgileri ve görselleri kamuoyuyla paylaşmaya başladı.

Türkiye açısından büyük bir merakla beklenen 2020 Hyundai i20 modelinde ise köklü değişiklikler yapıldı. Şimdiye kadar kamuflajlı bir şekilde test sürüşlerine çıkan i20 ile ilgili görseller artık resmi internet sitesinde yayınlanmış durumda. Değişen tasarımıyla Hyundai i20 modeli artık çok daha modern bir görünüm sunuyor. Daha çok arka tasarımıyla dikkat çeken i20’nin Toyota Yaris ile rekabeti kızışacağa benziyor.

Hyundai i20 Tüm Rakiplerini Zorlayacak

2008 senesinde bu dünyaya katılan i20, üçüncü jenerasyonuyla beraber kullanıcılarla buluşacak. Hyundai i20 modelinin 2020 versiyonunun ortaya çıkmasıyla beraber i30 modeliyle de ilgili bazı ipuçlarını vermiş oldu. i20 modeline ait henüz kokpit görüntülerinin basına yansımadığı dikkatlerden kaçmadı.

YORUM YOK

CEVAP VER