Volkswagen, 2020 model üretimlere bir an evvel başlamak için kolları sıvamış durumda. İlk önce Golf 8 modeliyle dikkatleri çeken Volkswagen şimdi de Tiguan ile gönüllere taht kurmaya hazırlanıyor. Tiguan modelinin ön tasarımı Golf 8 ile büyük benzerlikler taşıyor.

2020 model Tiguan’da ön hava girişlerinin olduğu kısımdaki kromlar ve tavan rayları üzerinde bulunan krom ayrıntılar ilk görüşte dikkat çeken noktalar arasında geliyor. Makyajlı Tiguan’ın arka tamponu ile farları da tamamen değiştirilmiş olacak. Aracın dış tasarımının ciddi ölçüde değişmesi sebebiyle kullanıcılar iç dizaynda da büyük değişimler bekliyor. Fakat elde edilen bilgilere göre Volkswagen iç dizaynda çok büyük değişiklikler yapmamış.

Tiguan, Hibrit Seçeneğiyle Satışa Sunulacak

Golf 8 modelinde kullanılan motora sahip olacak olan Tiguan aynı zamanda hibrit seçeneğiyle kullanıcılara sunulacak. Günümüzün vazgeçilmezlerinden olan hibrit teknolojisi, bu yıl Tiguan modeline de uyarlanmış durumda. Tiguan severlerin büyük bir merakla beklediği detaylar ise mart ayında gerçekleştirilecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nda belli olacak.

YORUM YOK

CEVAP VER