Teknolojik asistan özelliğiyle piyasadaki yerini almaya hazırlanan 2020 Renault Talisman, kısmi olarak değişen dış tasarımıyla büyük beğeni topladı. Otomobilin dış tasarımında yapılan değişiklikler ancak dikkatli bakıldığında ortaya çıkıyor. LED ışıklandırma ve ızgara gibi bölümler ise Talisman’ın ilk dikkat çeken noktaları arasında yer alıyor.

Tamamen değişen jant tasarımı da yeni Talisman’a ayrı bir hava katmış durumda. Değişen jantlar ile birlikte otomobilin karakteri de güçlendirildi. Dış tasarımdan ziyade otomobilin kokpit bölümünde çok daha dikkat çeken değişiklikler yapıldı. 10,2 inç büyüklüğündeki dijital ekran 2020 modelde tamamen elden geçirildi ve grafikleri artık göze daha çok hitap ediyor.

İki Farklı Motor Tipiyle Üretiliyor

2020 Renault Talisman kullanıcıların karşısına iki farklı motor tipiyle çıkacak. 1.3 litre hacimli motordan 160 beygirlik güç elde edilebiliyorken, 1.8 litre hacimli motordan ise 225 beygir güç elde edilebiliyor.

Yeni Talisman aynı zamanda Nappa deri döşemeye de sahip bir şekilde kullanıcı deneyimini tamamen arttırmayı hedefliyor. Performans ve konforun birleştiği Talisman, otonom acil frenleme sistemine de sahip.

YORUM YOK

CEVAP VER