Başta Türkiye olmak üzere son zamanlarda dünya genelinde satış rakamlarını arttırmayı başaran Çek otomobil üreticisi Skoda, Superb modeliyle gönüllere hitap etmeye devam ediyor. Skoda, 1991 senesinde Almanya’nın ünlü markası Volkswagen tarafından satın alındı. Bu alımdan önce Skoda çok daha mütevazi bir yapıdaydı.

Skoda Superb, geniş bagaj hacmi ve iç yapısı sayesinde pek çok ailenin gözüne girmeyi başardı. Superb modeli aynı zamanda birçok ülkenin de makam aracı oldu. Yeni modern Superb’de ise uzun gövde yapısıyla beraber tasarım çizgilerinin belirgin olması sebebiyle station wagon havası veriyor.

595 Litrelik İddialı Bir Bagaj Hacmi Mevcut

2020 Skoda Superb kullanıcılara inanılmaz büyüklükte bagaj hacmi sunuyor. Tam 595 litrelik bagaj hacmiyle sınıfının lideri konumunda olan Superb, böylelikle tüm geniş ailelerinde ilgisini çekmiş durumda.

Matrix far teknolojisinin de ilk defa kullanıldığı Superb, tamamı LED olabilen farlara da sahip. 9,2 inç multimedya ekrana da sahip olan Superb modeli, kullanıcılara araç içinde geniş bir ekran sunuyor.

YORUM YOK

CEVAP VER