2020 model araçlar içerisinde merakla beklenen modellerin başında gelen Volkswagen Golf GTI’nin görselleri paylaşıldı. Volkswagen cephesi, mart ayında gerçekleştirilecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’na adeta çıkarma yapmaya hazırlanıyor. Birkaç gün önce Golf GTI ile ilgili birçok ipucu paylaşan ünlü otomobil üreticisi şimdi de Golf GTI 2020 modelin görsellerini paylaştı.

Paylaşılan görsellerde yeni 2020 Golf GTI modelinin tasarımının daha çok sportif yönü öne çıkarılmış. Fuara iki hafta kalmasına rağmen ünlü marka henüz aracın motoruyla ilgili detayları paylaşmış değil. Araçta büyük değişikliklere uğrayan tampon, egzoz, difüzör ve marşpiyel gibi parçalar ilk bakışta dikkatlerden kaçmıyor.

2.0 Litrelik Motorla Kullanıcıların Karşısına Çıkmaya Hazırlanıyor

2020 Golf GTI ile ilgili birçok bilgi belli olurken henüz otomobilin motoruyla ilgili herhangi bir açıklama yapılmadı. Yeni Golf modelinde 2.0 litrelik dört silindirli ve 250 beygir gücüne sahip bir motor kullanılması bekleniyor. 2020 Golf GTI, 6 ileri manuel ve 7 ileri DSG şanzıman seçenekleri ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

YORUM YOK

CEVAP VER