Yıllardır yollarda bolca görmeye alıştığımız Volkswagen Polo, 2020 modelinde sedan kasayla bayilerdeki yerini alacak. Rusya’da satışa sunulacak olan 2020 Volkswagen Polo Sedan, tasarımının yanı sıra konforuyla da kullanıcıların karşısına çıkacak.

Birçok otomobil üreticisi gibi Volkswagen de farklı ülkelerde farklı stratejilerle araçlarını üretiyor. Hatchback olarak görmeye alıştığımız Polo, Rusya pazarında sedan kasayla üretilecek. Geçmiş modellerine kıyasla ciddi bir yenilik geçiren Polo, dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor. Yapılan güncellemeler ile birlikte aracın ön ızgarası ile LED farları ilk etapta dikkatleri çeken kısımları oldu.

Kokpit Tasarımı Tamamen Değişti

Rusya pazarında boy gösterecek olan 2020 Volkswagen Polo Sedan, dış tasarımı kadar iç tasarımıyla da dikkatleri çekiyor. Kokpit bölümünde yapılan değişikliklerle birlikte performans haricinde konfor özellikleri de arttırıldı. Multimedya ekranı, dijital sürücü ekranı ile beraber direksiyon simidindeki değişikliklerde dikkatlerden kaçmıyor. 1.6 litrelik motorla piyasaya çıkacak olan Volkswagen Polo, 90 ve 110 beygir olmak üzere iki farklı modelle kullanıcıların beğenisine sunulacak. Ayrıca 1.4 turbo benzinli modelde ise 125 beygirlik bir güç sürücüleri bekliyor.

YORUM YOK

CEVAP VER