Volvo’nun en çok tercih edilen modellerinden olan S90 modeli büyük bir değişimle Cenevre Otomobil Fuarı’nda yerini alacak. Son dönemlerde SUV üzerine yatırımlar yapan Volvo, XC40 modeline yaptığı muazzam değişimlerle gündeme oturmuştu. 2020 Volvo S90, motoruna yapılan güncellemenin yanı sıra aynı zamanda yapılan tasarımsal değişikliklerle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

2020 Volvo S90 modelinde ilk dikkatleri çeken kısım ise tamponlar oldu. Önceki modele göre sportif bir hal kazanan tamponlar daha şık bir görünüme kavuşmuş durumda. Aynı zamanda sis farlarının yerleşimi de tüm otoriteler tarafından tam not aldı.

Araç İçi Hava Temizleme Entegre Edildi

Kirli havalara karşı, araç içi hava temizleme sistemini geliştiren Volvo özellikle bu sistemi ilk olarak Çin pazarına sundu. Avrupa pazarı için de bu özellik listeye alındı. Aracın arka stop ve LED farlarında da gözle görülür tasarımsal değişiklikle yapıldı. Her sene olduğu gibi bu sene de Volvo jant tasarımlarını tamamen değiştirdi. Farklı renk ve seçenekler arasından kullanıcılar istedikleri modeli seçebilecek.

YORUM YOK

CEVAP VER