Mart ayında gerçekleştirilecek olan Cenevre Otomobil Fuarı’nın en merak edilen modellerinden olan Kia Sorento, 2021 model görsellerinin resmi kaynaklar tarafından paylaşılmasıyla beraber akıllardaki tüm soru işaretlerini de gidermiş oldu. Hem iç hem de dış tasarımının paylaşıldığı görseller tüm otoriterler tarafından tam not aldı.

2021 Kia Sorento modelinde yapılan değişikliklerden sonra araç tamamen premium havasına büründü. 2021 modelinde karakterini tam anlamıyla yansıtan Kia Sorento, hibrit motor seçeneğiyle de kullanıcılarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Aracın dış tasarımının değişmesinin yanında iç tasarımın da agresifleştiği ve ölçülerinde değişiklikler yapıldığı gözlerden kaçmadı.

Yeni Modelde Aks Mesafesi Artırıldı

2021 Kia Sorento modelinde en dikkat çekici teknik özelliklerin başında ise aks mesafesinin uzatılması geliyor. Aracın ön ve arka bölümlerinin birbirine biraz daha fazla yaklaştırılmasıyla beraber araca daha sportif bir görüntü kattığı görülüyor. Kokpit kısmında ise en çok dijital ekranlar dikkatleri çekiyor. 12,3 inç büyüklüğünde sürücü ekranının yanı sıra 10,1 inç büyüklüğünde de multimedya ekranı tercih edildi.

YORUM YOK

CEVAP VER