Günümüzde birçok insanın severek kullandığı BMW 7 serisi, 2022 senesinde yeni nesle geçmiş olacak. 2022 BMW 7 serisinin kış testinde olduğu görüntüler basına sızdırıldı. Elde edilen görüntüler incelendiğinde geçmiş yıllara kıyasla çok ciddi değişimlerin yaşanmadığı görülüyor.

Araç üzerine herhangi bir ‘elektrikli otomobil’ stickerı olmadığı da dikkatlerden kaçmıyor. Böylelikle yeni BMW 7’nin elektrikli versiyonunun çıkmayacağı anlaşılıyor. Aynı zamanda aracın arka bölümünde yer alan egzoz sistemi ise otomobilde içten yanmalı bir motor olduğunu işaret ediyor. Tasarımsal olarak çok fazla değişimin yapılmadığı BMW 7’de kaput altında ciddi değişimler yapıldığı öngörülüyor.

Ön Far Grubu Kamuflajla Kapatıldı

Kış testi esnasında görüntüleri çekilen BMW 7’nin ön far grubunun ise kamuflajla tamamen kapatıldığı dikkatlerden kaçmadı. Otomobilin iç bölümünde konsolun üst kısmı da aynı şekilde kamuflajla tamamen kapatıldı. Bu da aracın kokpit bölümünün hala tüm gizemini koruduğunu gösteriyor.

Sızan görüntülere göre yeni BMW 7 serisi cazibesinden bir şey kaybetmeyecek gibi görünüyor. Yeni model BMW 7 serisinin 2022 yılının ortalarına doğru tanıtımının yapılması bekleniyor.

YORUM YOK

CEVAP VER