8.1 Güncellemesiyle PUBG’ye Pek Çok Yenilik Geldi

8.1 Güncellemesiyle PUBG’ye Pek Çok Yenilik Geldi

Son zamanların en popüler oyunlarından biri olan PUBG aldığı güncellemelerle ses getirmeye devam ediyor. Oyun son güncellemesi 8.1 ile Sanhok haritasında ve oyun içinde pek çok yenilik getirdi.

Yeni güncelleme ile oyunun Sanhok haritası baştan düzenlenmiş ve şirket daha iyi bir görünüm elde etmek amacıyla adadaki tüm binaları baştan aşağı yenilemiş. Ayrıca güncellemede en çok dikkat çeken yenilik ise Ganimet Kamyonu oldu. Bu kamyon ile oyunculara oyun içerisinde ek ekipman toplayabilme imkanı sunuluyor.

![](images/PUBG-Ganimet-Kamyonu-1600x900.jpg)

Tek bir maçta 8 adet Ganimet Kamyonu bulunuyor. Kamyonlar adada bulunan garajlardan çıkıp yol boyunca ilerliyor. Kamyona zarar verdikçe kamyondan çeşitli ekipmanlar düşmeye başlıyor. Eğer kamyon yok edilirse oyuncular özel kozmetikli silahlar gibi pek çok özel ödüle da sahip olabiliyorlar.

15 Temmuz’da güncellemenin deneme sürümünü test eden şirket güncellemeyi 22 Temmuz‘da tüm ana sunucular için yayınladı. Sanhok haritasına açık hava, gün doğumu, gün batımı gibi hava olaylarını da ekleyen şirketin haritayı oldukça yenilediği görülüyor. Oyunun 8.1 güncellemesi konsollara ise 30 Temmuz’da gelecek.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus