8 Mayıs’ta Xiaomi İki Ürününü Piyasaya Sürecek

8 Mayıs’ta Xiaomi İki Ürününü Piyasaya Sürecek

Xiaomi Hindistan’ın CEO’su Manu Kuma Jain, kablosuz kulakiçi kulaklıklarına kısa bir bakış sunan teaser yayınladı. Kulakiçi kulaklıklar, Mi 10 amiral gemisi telefonuyla birlikte 8 Mayıs‘ta piyasaya sürülecek.

Mi 10’un piyasaya sürülmesi ile beklendiği gibi, Xiaomi sahneye ek aksesuarlar getiriyor. Xiaomi kulaklıklar hakkında çok fazla açıklama yapmasa da piyasa koşullarına baktığımızda, yeni kablosuz kulaklıkların Realme Buds Air’e rakip olabileceği düşünülüyor.

Özellikleri veya adı hakkında daha fazla bir şey bilmesek de, raporlar kulaklıkların Mi Kablosuz Kulaklıklar olabileceğini gösteriyor.

> BOOM🔊💥 > BREAK FREE FROM WIRES 🎧 > > Mi fans, I think I have received 1000s of comments from you guys about this one. 😇 > > Excited to announce we will be launching this ultra cool😎 product along with [\#Mi10](https://twitter.com/hashtag/Mi10?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw) on May 8. > > RT🔄 if you ❤️ [\#WirelessFreedom](https://twitter.com/hashtag/WirelessFreedom?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw).[\#Xiaomi](https://twitter.com/hashtag/Xiaomi?src=hash&ref_src=twsrc%5Etfw) ❤️️ [pic.twitter.com/RyWP5IyYgr](https://t.co/RyWP5IyYgr) > > — Manu Kumar Jain (@manukumarjain) [May 5, 2020](https://twitter.com/manukumarjain/status/1257618300734865410?ref_src=twsrc%5Etfw)

Xiaomi Mi 10 Özellikleri

Mi 10, 90Hz yenileme hızına ve Gorilla Glass 3 korumasına sahip 6.67 inç full HD+ ekrana sahip. Telefon 108 megapiksel birincil sensör, 13 megapiksel ultra geniş açılı sensör, 2 megapiksel derinlik sensörü ve 2 megapiksel makro lens dahil olmak üzere dört arka kamera içeriyor. Arka kamera 8K‘ya kadar video kaydı yapmayı destekliyor. Cihazın önünde ise 20 megapiksellik bir selfie kamera var.

Mi 10, 8GB RAM ve 256GB depolama alanı ile birlikte geliyor. 30W hızlı şarj özelliğinde 4.780mAh pil ile donatılmış cihazın bağlantı seçenekleri arasında Bluetooth 5.1, USB Type-C ve NFC bulunuyor.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus