Renault, sınırlı sayıda ürettiği Alpine 110 Legende GT modelini tanıtarak bir anda gündeme oturmayı başardı. Alpine 110 Legende GT’nin, şimdiye kadarki tasarım açısından en şık otomobil olduğu tüm otoritelerce ifade ediliyor. Dünya genelinde toplam 400 adet üretilecek olan Alpine 110 Legende GT modelinin tasarımında, daha önceki Alpine modelinden yararlanıldı.

2020 Renault Alpine 110 Legende GT modelinde dış tasarımda olan değişikliklerin yanı sıra kabin içinde de ciddi değişiklikler yapıldı. Alpine Genel Müdürü Patricak Marinoff yaptığı açıklamada, yeni model ile birlikte Alpine için yeni bir Rönesans dönemi başlattıklarını ifade etti. Otomobilin şıklığı konusunda ise birçok kişi “muazzam” açıklamasını yaptı.

Yalnızca 400 Adet Üretilecek

Dünya genelinde Alpine 110 Legende GT sadece 400 adet üretilecek. Şıklığı ve konforuyla ön plana çıkan otomobil, Alpine 110 modelini bir adım daha ön plana taşıyacak. Sabelt koltuklarıyla bir anda tüm dikkatleri üzerine çeken yeni model, kehribar deri kaplamasıyla da kullanıcılara inanılmaz bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

YORUM YOK

CEVAP VER