İnternet deneyiminde karşımıza çıkabilen çeşitli engeller, VPN (virtual private network) uygulamalarını kullanmamızı gerektirebiliyor. Akıllı telefonlar için onlarca farklı VPN uygulaması mağazalarda yer alsa da güvenilir, hızlı ve iyi bir kullanıcı deneyimi sunan VPN uygulaması bulmak için araştırma yapmanız gerekebilir. Android işletim sistemli telefonlar için, Google Play Store’da yer alan en iyi VPN uygulamalarını derledik. 

Turbo VPN

Ücretsiz Android VPN uygulamaları içinde en popüler seçeneklerden Turbo VPN, farklı ağ seçenekleri üzerinden kullanım sağlayabileceğiniz bir sistem sunuyor. Kablosuz internet, LTE ya da 3G’de kullanabileceğiniz Turbo VPN, ücretsiz bir uygulama olmasından ötürü reklam gösterimi ile sizi rahatsız edebilir. 

Hideman VPN

Ücretsiz kullanabileceğiniz Android VPN servisleri içinde yer alan Hideman VPN, kaliteli bir mobil internet deneyimi için tercih edebileceğiniz bir servis. Ücretsiz sürümünde 2 GB veri sınırı ve 512kb/s sınırı sunan uygulama, ücretli sürümü ile yüksek hız ve veri sınırı ile de tercih edilebilir. 

ExpressVPN

Dünyanın en çok tercih edilen ve en çok güvenilen VPN servislerinden biri olan ExpressVPN, yüksek hız sunan uygulamalardan. SSL güvenliğinin yanı sıra, 256 bit şifreleme ve sınırsız bant genişliği özellikleri sunan ExpressVPN, Android için en çok önerilen VPN uygulamalarından. 

Free VPN – Betternet

Bir diğer ücretsiz Android VPN uygulaması, Free VPN – Betternet. Hızlı ve kaliteli bir VPN altyapısı sunan Free VPN – Betternet, herhangi bir erişim engeli ile karşılaşmadan sorunsuz bir internet deneyimi sunuyor. 

TunnelBear VPN

TunnelBear VPN, Android akıllı telefonunuza indirebileceğiniz kaliteli VPN uygulamalarından. Ücretsiz üye olarak kurabileceğiniz uygulama, size ilk etapta bir kota tanıyor. Kotanızı tamamladığınızda ise ücretli modele geçmeniz isteniyor. TunnelBear VPN tarifelerinden birini satın alarak, VPN’i kullanmaya devam edebilirsiniz.

VPN Master

Google Play’de en popüler VPN uygulamalarından biri olan VPN Master, en iyi ücretsiz Android VPN uygulamaları içinde. Uygulama, şu ana kadar Google Play uygulama mağazasında 1 milyondan fazla indirilmiş durumda. Ancak uygulama ücretsiz olduğu için, reklam gösterimi ile karşılaşabileceğinizi de bilmeniz gerekiyor. 

YORUM YOK

CEVAP VER