Apple Card’ın Artık Faturalarınızı Ödeyebileceğiniz Bir Web Sitesi Var

Apple Card’ın Artık Faturalarınızı Ödeyebileceğiniz Bir Web Sitesi Var

Apple, fatura ödeme, mevcut bakiyeyi görüntüleme ve geçmiş fatura ekstrelerini görüntüleme dahil pek çok işlemi online olarak gerçekleştirmek için hesap sahiplerinin Apple Card kredi kartını yönetmelerine olanak tanıyacak yeni web portalını tanıttı.

Önceden, bir Apple Card‘ı yönetmenin tek yolu, Cüzdan uygulaması yüklü uyumlu bir iOS cihazına sahip olmaktı. Yeni site ise sizi iPhone veya iPad‘inize daha az bağımlı hale getirerek masaüstünüzden veya dizüstü bilgisayarınızdan faturalarınızı ödemenin kolay bir yolunu sunuyor.

![](images/apple-cardin-artik-faturalarinizi-odeyebileceginiz-bir-web-sitesi-var-1600x921.png)

Apple Card, Nisan 2019’da Apple’ın hizmet sektörüne yönelik artan baskısının bir parçası olarak duyuruldu. Goldman Sachs tarafından desteklenen bu ürün, çevrimiçi satıcılarla alışveriş yapmak ve şirketin Apple Pay sistemiyle uyumluluğunu kolaylaştırmak üzere tasarlanmış bir dizi avantaj içeriyor.

Portalı kullanmak için kart sahiplerinin Apple kimlikleriyle card.apple.com‘a giriş yapmaları yeterli olacak. Müşteriler sitede sol taraftaki gezinme panelinden geçmiş ifadelerine göz atıp PDF olarak indirebilecek.

Bunlara ek olarak kullanıcılar sitede bulunan Diğer Ayarlar’dan bağlı banka hesaplarını bağlayabilecek veya kaldırabilecek, desteğe başvurabilecek, kart şartlarını okuyabilecek ve daha fazlasını yapabilecek.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus