Apple Şimdi Web Sitesinde Amazon’un Eero Mesh Yönlendiricilerini Satıyor

Apple Şimdi Web Sitesinde Amazon’un Eero Mesh Yönlendiricilerini Satıyor

Eero’nun bir blog yayınında Eero ve Eero Pro Mesh Wi-Fi Yönlendiricileri de dahil olmak üzere tüm ürün serisini ABD, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya ve İspanya’daki müşteriler tarafından Apple‘dan satın alınabileceğini açıkladı.

Eero’nun blog yazısı, “Bu, dünyanın dört bir yanındaki daha fazla müşteriye ve eve eero getirme vizyonumuzu sunma ve onlara akıllı evleri için güvenli ve güvenilir bir sağlama yönünde heyecan verici bir adım” dedi.

![](images/eero-mesh-1600x900.jpg)

Apple zaten Linksys ve Netgear‘dan örgü Wi-Fi sistemleri satıyor, ancak çoğu kendi teklifleriyle satılan Amazon ürünlerini yaygın olarak satmıyordu. Şimdi ise şirket bir veya iki işaretli çoklu Eero Pro Mesh WiFi kurulumları, Eero Pro Mesh WiFi Router ve Pro Router üç paketine 300$‘dan başlayan bir fiyatlandırma yaptı. Apple, Ayrıca Standart Eero Mesh WiFi Router, Eero Mesh WiFi Sistemi ve Eero Beacon Mesh WiFi Range Extender ile birlikte kullanılabiliyor. Bunlara ek olarak Eero‘nun ürünleri HomeKit ile uyumlu olarak çalışıyor.

Apple, 1999’da AirPort hattıyla bu alana girmeye çalıştı, ancak 2016’da yönlendiricilerden sorumlu donanım bölümünü dağıttı ve 2018’de ürünleri resmi olarak bıraktı. O zamanlar şirket, bir süre içinde pazara yeniden girebileceğini söyledi. Bu adım Apple’ın yönlendirici oyunundan vazgeçtiğinin bir işareti gibi duruyor.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus