Ünlü İngiliz otomobil üreticisi Aston Martin, en gözde modellerinden biri olan DB11’in Shadow Edition modelinin tanıtımını yaptı. Şirket tarafından yapılan açıklamada yalnızca bu modelden 300 adet üretileceği ifade edildi. Tasarım açısından çok büyük değişikliklerin yapılmadığı Shadow Edition modeli, ufak dokunuşlarla kendine özgü bir tasarıma sahip oldu.

Yeni modelin kaputunda bulunan keskin hatlar, 20 inç büyüklüğüne sahip parlak jantlar ile beraber krom kanatlarla tüm dikkatleri üzerine çekiyor. Aston Martin, DB11 modeli için iki farklı motor alternatifi sunuyor. V12 ve V8 olmak üzere kullanıcılar diledikleri silindire sahip modeli seçebiliyor. V8 modelinde volante ya da coupe gövde tipine sahip toplam 300 araç üretilecek.

243 Bin Dolardan Alıcılarını Bekliyor

Aston Martin DB11 Shadow Edition modeli tüm bayilerden ön siparişe açıldı. Dileyen herkes 243 bin dolardan başlayan fiyatlarla ön sipariş oluşturabilir. V8 Coupe Shadow Edition modelinin fiyatı 243 bin 795 dolar olarak açıklandı. V8 Volante Shadow Edition modelinin fiyatı ise 262 bin 600 dolar olarak belirlendi.

YORUM YOK

CEVAP VER