Battlefield V Bu Yaz Son Güncellemesini Alacak

Battlefield V Bu Yaz Son Güncellemesini Alacak

DICE ve EA, Battlefield V’nin güncelleme akışını sona erdiriyor. Battlefield V geliştiricisi Ryan McArthur, oyunun 2020 yazında EA web sitesindeki blog yayınında büyük bir güncelleme alacağını belirtti.

EA BICE’ın Kıdemli Yapımcısı Ryan McArthur, “Bildiğiniz gibi, mevcut Battlefield V Bölümü, Into The Jungle, 29 Nisan’da sona erecek,” dedi. “Geleceğe baktığımızda, bu yaz beraberinde bazı yeni içerik, silahlar ve oyun düzenlemeleri getiren bağımsız bir güncelleme daha yayınlayacağız.” dedi.

![](images/battlefield-1600x900.jpg)

Geliştirici şirket, gelecek son güncellemeden sonra oyuncuları nelerin beklediği hakkında da birkaç detay verdi. DICE, blog yazısında bu yaz gelecek güncellemeden sonra oyuncuların haftalık ödüller olarak Battlefield Currency veya Company Coin kazanacaklarını duyurdu. Böylece oyuncular, daha önce elde etme fırsatını yakalayamadıkları ekipmanları elde etmek için bir şansa sahip olacaklar.

Battlefield V artık PC, Xbox One ve PS4’te mevcut. Oyunun son içerik güncellemesi COVID-19 engel olmazsa Haziran ayı içerisinde gerçekleşecek.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus