Bulut Tabanlı Yerli Artırılmış Gerçeklik Platformu: CxoCard

Bulut Tabanlı Yerli Artırılmış Gerçeklik Platformu: CxoCard

Akıllı telefonların hayatımıza girmesi ve teknolojinin gelişmesiyle hayatımıza her geçen gün bir yenilik ekleniyor. Bu yeniliklerden biri de Artırılmış Gerçeklik. Akıllı telefon benzeri cihazların, çeşitli yüzeyleri ve cisimleri tanıması gibi özellikleri kullanarak, gerçek olan görüntülerin üzerine sanal görüntüler tanımlama işlemi Artırılmış Gerçeklik veya diğer bir isimle Augmented Reality olarak tanımlanıyor.

Hayatımıza giren bu teknolojik gelişmeyle birlikte CxoCard isimli Artırılmış Gerçeklik ve Bulut Depolama sistemine sahip yerli bir girişim hayata geçti.

![](images/cxocard.jpg)

CxoCard, temelinde bulunan görüntü işleme teknolojisi sayesinde, kartvizitler, kitap kapakları, kataloglar gibi çeşitli materyallerin yüzeylerini tanıyabiliyor ve tanınan yüzeyi bir video ile eşleştirebiliyor. CxoCard kullanımı oldukça kolay. Uygulama marketlerinden kolayca ulaşabilen CxoCard ile internet bağlantınız olduğu sürece dilediğiniz yüzeyi tanımlayabilirsiniz.

CxoCard işinizde kullanabileceğiniz yenilikçi fikirler için demo kullanım sunuyor. Dilediğiniz broşür, katalog, el ilanı, billboard afişi, gazete, dergi veya kitaba ait, tanımlamak istediğiniz yüzeyi ve eşleştirmek istediğiniz videoyu CxoCard’a ulaştırarak Artırılmış Gerçeklik ve CxoCard deneyimine ortak olabilirsiniz.

CxoCard deneyimine ortak olmak ve mobil uygulamalarına ulaşmak için indirme bağlantılarını kullanabilir, demo talebi için CxoCard ile iletişime geçebilirsiniz.

comments powered by Disqus