Candy Crush Saga 5 Nisan’a Kadar Sınırsız Can Veriyor

Candy Crush Saga 5 Nisan’a Kadar Sınırsız Can Veriyor

Mobil dünyanın en fazla kazanan oyun şirketlerinden olan King, COVID-19 koronavirüs salgınıyla mücadele için yeni bir adım attı. Mobil oyun devi, Candy Crush Saga’da 5 Nisan’a kadar canların sınırsız olacağını, kullanıcıların herhangi bir ücret ödemeden istedikleri kadar Candy Crush Saga oynayabileceklerini açıkladı.

Bu dönemde özellikle COVID-19 vakalarının giderek artıyor olması, başta ABD olmak üzere dünya genelinde insanların izolasyon çağrılarına uymayarak evlerinde kalmamaları nedeniyle Dünya Sağlık Örgütü’nün tavsiyeleri ve hükümetlerin önlemleri başta olmak üzere birçok şirket insanları evde tutmaya çalışıyor.

![](images/Candy-crush-saga-1600x1000.jpg)

King ise bu kapsamda Candy Crush Saga , Candy Crush Soda Saga , Candy Crush Jelly Saga , Candy Crush Friends Saga , Farm Heroes Saga , Bubble Witch 3 Saga ve Pet Rescue Saga oyunlarında 5 Nisan’a kadar sınırsız can hakkı sunarak kullanıcıların evlerinde izolasyon sürecinde sıkılmadan vakit geçirmelerini hedefliyor.

En zor bölümlerin geçilmesi bu sayede çok daha kolay hale geleceği gibi, milyonlarca insan sırf bu sebeple bile evlerinde kalmak için bir motivasyon edinecek gibi görünüyor.

Ahmet Can Bilici
Ahmet Can Bilici Ahmet Can Bilici
comments powered by Disqus