COVID-19 Planları Değiştirdi: Motorola razr 2, 2021’den Önce Piyasaya Çıkmayacak

COVID-19 Planları Değiştirdi: Motorola razr 2, 2021’den Önce Piyasaya Çıkmayacak

Motorola’nın katlanabilir telefon serisinin 2. nesil üyesi razr 2’nin, koronavirüs salgını nedeniyle piyasaya çıkış tarihinin ertelendiği aktarıldı.

Dünya çapında milyonlarca insanı etkileyen koronavirüs salgını, üretim sektörünü ciddi anlamda etkiledi. Birçok fabrikada üretimin durması ve salgın nedeniyle tedarik zinciri ağında yaşanan sorunlar, bazı ürünlerin çıkış tarihinin ertelenmesine neden oldu. Motorola’nın ikinci nesil katlanabilir telefonu Motorola razr 2’nin, çıkış tarihinin erteleneceği ifade ediliyor.

2021 yılına ertelendi

![](images/motorola-razr-katlanabilir-telefon.jpg)

Koronavirüs salgınından etkilenen modeller arasında, Motorola razr 2’nin de yer aldığı, telefonun 2021 yılından önce piyasaya çıkmayacağı iddia edildi. Ekran Tedarik Zinciri Danışmanlığı şirketinin kurucusu Ross Young, bu durumu Twitter hesabından paylaştı. Young, razr 2 için çıkışı 2021’e kadar olası değil yorumunu yaptı.

Çıkış tarihinin ertelenmesinde, en olası neden elbette ki koronavirüs. Ancak, Samsung’un katlanabilir ekranlı telefonu Galaxy Z Flip gibi büyük bir ekranla kullanıcılara sunulması beklenen Motorola razr 2’de, teknik bir neden de ertelemenin kaynağı olabilir.

Motorola’nın 2. nesil katlanabilir telefonu razr 2’nin, Snapdragon 765 çip setinin yanı sıra 8GB RAM ve 2845 mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olması bekleniyor.

Ahmet Can Bilici
Ahmet Can Bilici Ahmet Can Bilici
comments powered by Disqus