Dünya çapında en çok izlenen dizilerden biri olan Friends, 25. yıldönümünde hayranlarının hayallerini gerçekleştirecek. Dizi yıllar sonra özel bir bölümle geri dönmek üzere HBO Max ile resmi olarak anlaştı.

1994 yılında yayınlanmaya başlayan Friends dünya çapında geniş bir hayran kitlesi edinmeyi başarmıştı. 2000’li yılların en çok izlenen dizilerinden biri olan dizinin tekrar başlayacağı ile ilgili gelen haberler hayranlarını heyecanlandırmıştı. Son gelişmelerle birlikte Friends ekibinin dizinin son bölümünün üzerinden 15 yıl geçtikten sonra bir araya geleceği kesinleşti.

“Büyük haber geliyor”

Önce Jennifer Aniston’un yaptığı toplu paylaşımla Friends ekibiyle bir proje üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Ardından Matthew Perry’nin Twitter’da yaptığı “Büyük haber geliyor.” paylaşımı ile konu tekrar gündeme geldi.

Ardından HBO Max’ta yayınlanacak olan özel bir bölüm için dizinin başrol oyuncuları David Schwimmer, Lisa Kudrow, Courteney Cox, Jennifer Aniston ve Matt LeBlanc Warner Bros’la anlaştığı resmileşti.

Her bir başrol için 3 milyon ile 4 milyon arasında ödeme yapılacağı gelen bilgiler arasında. Wall Street Journal’da yer alan bir habere göre dizinin Nisan ayında lansmanı yapılacak. Bu özel bölümün doğaçlama olacağı söylense de nasıl bir bölüm olacağı büyük bir merak konusu.

YORUM YOK

CEVAP VER