General Mobile Yeni Kablosuz Kulaklığı GMPods’u Tanıttı

General Mobile Yeni Kablosuz Kulaklığı GMPods’u Tanıttı

General Mobile yeni giriş seviyesi kablosuz kulaklığı GMPods‘u duyurdu. Tek başına 5 saat, 380 mAh’lık şarj kutusu ile birlikte 25 saatlik kullanım imkanı sunan kulaklıklar özellikleri ve fiyatıyla seviyesine göre oldukça iddialı.

Tasarımıyla Airpods’a benzeyen kulaklıklar üzerinde dokunmatik kontroller bulunduruyor. Bu kontroller ile kullanıcılar aramaları cevaplayabiliyor, kulaklığa iki kere dokunduklarında müziği duraklatıp oynatabiliyor, 2 saniye basılı tuttuklarında müziği ileri veya geri sarabiliyor ve sol kulaklığa üç kere dokunduklarında ise Google Asistan’ı etkinleştirebiliyorlar.

![](images/2962A8BB-502F-41F8-B928-D2B120FF85CA-1600x831.jpeg)

Bluetooth 5.0 teknolojisine sahip olan GMPods’ta ayrıca bir oyun modu bulunuyor. Bu mod ile kulaklık oyun oynarken gecikmeleri minimum seviyeye indirme imkanı sunuyor. Modu etkinleştirmek için ise sağ kulaklığa üç kere dokunmak yeterli oluyor. General Mobile’ın internet sitesinde “GM 8, GM 8 2019 Edition, GM 10, GM 8 Go, GM 9 Pro, GM 9 Go, GM 9 Plus, GM 5 Plus, GM 6, GM 4G, GM 5, Discovery 2 Mini için uyumludur.” ifadeleri yer alıyor. Bunun yanında kulaklık Apple ve Android telefonlarla da kullanılabiliyor.

Siyah ve beyaz renklerinde gelen kulaklıklar General Mobile’ın resmi internet sitesinde 189TL olarak satışa sunuldu.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus