Google Pixel 5’in Tüm Tasarımı Açığa Çıktı

Google Pixel 5’in Tüm Tasarımı Açığa Çıktı

Teknoloji devi Google’ın, yeni amiral gemisi Pixel 5’in tamamını gösteren yeni bir görsel açığa çıktı. Paylaşılan görselde telefonun daha önce sızan arka tasarımına ek ön kısmı da görünüyor.

Geçtiğimiz günlerde Google Pixel 5‘e ait olduğu iddia edilen bir görüntü paylaşılmıştı. Paylaşılan render görüntüsünde Google Pixel 5’in arka tasarımı ve üçlü kamera sistemi vardı. Front Page Tech isimli Youtube kanalından Jon Prosser tarafından, Twitter üzerinde paylaşılan yeni render görüntüsünde ise telefonun arka tasarımına ek olarak ön tasarımı da görünüyor.

![](images/google-pixel-5-on-arka-tasarim-render-goruntusu.jpeg)

Paylaşılan görüntüye göre, Google Pixel 5’in ön tasarımında pek bir değişiklik yok. Arka tarafında ise 120 derecelik açılarla yerleştirilmiş üçlü kamera sistemi ve kameraların ortasında yer alan flaş bulunuyor.

Pixel 5 Ekim ayında tanıtılacak

Google Pixel 5 ile ilgili henüz çok fazla bilgiye sahip değiliz. Ancak telefonun Qualcomm Snapdragon 865 yonga seti ile gelmesi ve 5G bağlantı desteğine sahip olması bekleniyor. Gelen görüntülere göre üçlü kamera sistemi ile geleceği de neredeyse kesinleşti.

Google Pixel 5’in Ekim ayında resmi olarak tanıtılması bekleniyor.

intersiber
intersiber intersiber
comments powered by Disqus