Grand Theft Auto IV Çok Yakında Yeniden Steam’de

Grand Theft Auto IV Çok Yakında Yeniden Steam’de

Ocak 2020 tarihinde hiçbir açıklama yapılmadan Steam’den kaldırılan GTA IV’den iyi haber geldi. Rockstar yetkilileri, GTA IV’ün multiplayer modu olmadan kısa bir zaman içinde tekrardan Steam’de olacağını duyurdu.

Bilindiği üzere GTA IV, PC için epey zorlu dönemlerden geçmiş ve sık sık çeşitli sorunlar çıkarmıştı. Şirket yetkilileri sebep olarak Games for Windows Live‘da meydana gelen sorunları göstermişti. GTA IV PC sürümü, Steam başta olmak üzere tüm sanal platformlardan kaldırılmıştı. Ancak şirket yetkilileri tarafından bugün yapılan duyuruda çok önemli ifadeler kullanıldı. Buna göre GTA IV PC sürümü, 19 Mart 2020 tarihi itibari ile tekrardan Steam’de satışa sunulacak.

Grand Theft Auto IV: Complete Edition olarak sunulacak oyun, Rockstar Games Launcher ile birlikte tekrar satışa çıkacak.

![](images/740x479-gta-4-sistem-gereksinimleri-nelerdir-gta-4-kac-gb-1559300904011.jpg)

GTA IV Multiplayer Modu Kaldırıldı

Rockstar tarafından bugün yapılan açıklamada GTA IV’ün yeniden satışa sunulacağı tarih ile birlikte çok önemli bir haber daha paylaşıldı. Şirket GTA IV multiplayer modu ile birlikte Leaderboards özelliğinin kaldırıldığını duyurdu.

Hali hazırda bilgisayarında GTA IV yüklü kullanıcılar için ise sevindiren bir haber var. Episodes from Liberty City isimli yeni bir genişleme paketi geliyor. Güncelleme için 6 GB ve Episodes from Liberty City genişleme paketi için de 22 GB’lık bir güncelleme yayınlanacak.

comments powered by Disqus