Hack’n Break 3. Açık İnovasyon Kampı & Konferansı

Hack’n Break 3. Açık İnovasyon Kampı & Konferansı

Hack’n Break açık inovasyon kampı ve konferansı bu yıl üçüncü kez düzenleniyor. Bugüne kadar iki kez düzenlenen kampın her birine 1000’e yakın katılımcı ve onlarca konuşmacı katılmıştı. Bu yıl da, daha iyi bir gelecek için tüm mühendis, geliştirici, girişimci ve öğrenciler için başvurular başladı.

Hack’n Break nedir?

HacknBreak, 2015 yılından bugüne kadar 2 kez düzenlenen, her biri 1000’e yakın katılımcısı olan ve bir konferans ile 150 üzerinde alt etkinliği barındıran teknoloji, bilim ve tasarım festivalidir.

HacknBreak, farklı disiplinlerdeki geliştirici ve girişimci topluluklarının en üretken, en zeki insanlarını aynı mekanda ve ortak bir hedef için biraraya getirmek amacıyla kurgulanmıştır.

Neler Var?

Türkiye’nin her yerinden 1000’in üzerinde katılımcı, onlarca girişimci konuşmacı ve mentor katılacak. Katılımcılar gün içerisinde eş zamanlı eğitim, workshop, hackathon ve ideathonlara katılabilecek. Akşamları ise birbirinden deneyimli konuşmacılarla deneyimlerini paylaşabilecekler.

Hack’n Break Açık İnovasyon Konferansında ise geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi yine çok değerli isimler konuk edilecek.

![](images/hackn-break-emin-capa.jpg)
Hack’n Break Açık İnovasyon Konferansı 2017 – Emin Çapa

Başvurular Başladı

Hack’n Break başvuruları http://hacknbreak.com adresinden alınmaya başladı. Hack’n Break bu yıl Açık İnovasyon Derneği’nin büyük emekleriyle Urla’da hayata geçirilen Open Campus‘te gerçekleştirilecek.

İlk iki Hack’n Break’te olduğu gibi bu yıl da orada olacağız. Hack’n Break 2018’de görüşmek üzere!

Hakan Torun
Hakan Torun Hakan Torun
comments powered by Disqus