Harley-Davidson Elektrikli Bisiklet Modelini Tanıttı: Serial 1

Harley-Davidson Elektrikli Bisiklet Modelini Tanıttı: Serial 1

Dünya çapında giderek daha fazla ilgi gören elektrikli bisiklet pazarında Harley Davidson da boy gösterecek. Serial 1 Cycle adıyla sunulan modele ilişkin teknik detaylar paylaşılmasa da, tasarımı şimdiden birçok kişiyi heyecanlandırdı.

Elektrikli bisikletler için ayrı birim kuruldu

Harley-Davidson’ın elektrikli bisikletlere olan ilgisi uzun süredir devam ediyor. Motosiklet dünyasının öncü markalarından Harley-Davidson, elektrikli bisiklet için şirket içinde özel bir birim kurdu. Çalışmalar meyvesini verdi ve şirket, ilk elektrikli bisiklet modeli olan Serial 1 Cycle ortaya çıktı.

Gelen bilgilere göre, elektrikli bisikletin ismi, şirketin en eski modeli olarak bilinen Serial Number One isimli motosikletten geliyor. Pedal-asist özelliğine sahip olacak olan modele ilişkin, detaylı teknik bilgiler henüz bilinmiyor.

2021’in Mart ayında satışta

Harley-Davidson elektrikli bisikleti Serial 1’in, 2021’in Mart ayında satışa çıkması bekleniyor. Elektrikli bisikletin menzili, fiyatı ve bataryasının detayları ile ilgili bir bilgi yok.

Serial 1, deri detayları ve göz alıcı tasarımı ile birçok kişinin hoşuna gidecek, iddialı bir elektrikli bisiklet modeli.

Ahmet Can Bilici
Ahmet Can Bilici Ahmet Can Bilici
comments powered by Disqus