Dünyanın önde gelen otomobil üreticilerinden Honda, elektrikli otomobil ve teknolojilerini Cenevre Otomobil Fuarı’nda sergilemeye hazır. Honda Cenevre’de, Jazz ve Jazz Crosstar modelleri ile birlikte elektrikli ürünlerini tanıtmaya hazırlanıyor. Otomobil fuarına gelecek ziyaretçiler Honda’nın yeni Jazz modeli dışında elektrikli Honda Jazz Crosstar ile de tanışmış olacak.

Honda’nın mühendisleri tarafından en baştan tasarlanan Jazz, 2020 modeliyle birçok kişinin sevgilisi olacak. Konfor ve tasarımın harmanlandığı bu model aynı zamanda hibrit güç aktarma teknolojisine de sahip olacak. 2020 Honda Jazz, yapay zeka teknolojisine de sahip olacak. Honda Personel Assistant yapay zekası Jazz modeline de uygulanacak.

Jazz Crosstar’da Cenevre Otomobil Fuarı’nda Tanıtılacak

Herkesin merakla beklediği modellerden olan 2020 Jazz Crosstar, mart ayında gerçekleştirilecek olan fuarda tanıtılacak. Jazz Crosstar modeli SUV tarzından esintiler taşındığından dolayı daha şimdiden en çok ilgi gören modeller arasında yer alıyor. Suya dayanıklı döşemeler ve arttırılmış yerden yüksekli özellikleriyle tam bir SUV havası sunan Crosstar, çok daha modern bir ön ızgaraya sahip.

YORUM YOK

CEVAP VER