HP, yeni oyun fareleri ve ilk kablosuz 2,4 GHz oyun kulaklığı da dahil olmak üzere yeni oyun aksesuarları filosunu duyurdu.

HP’nin oyun farelerinden biri olan Omen Vector, 16.000 DPI hassasiyete sahip bir Omen Radar 3 sensörüne sahip olacak. Şirketin diğer oyun faresi Vector Essential ise 7.200 DPI hassasiyetle öne çıkan Omen Radar 1 sensörü ile donatılmış. Ayrıca daha fazla LED‘e sahip olan Omen Vector‘ün yan tarafında dokulu bir kauçuk kavrama bulunurken, Vector Essential‘ın tasarımında plastik kullanılmış.

Şirketin ilk 2.4GHz kablosuz kulaklığı HP X1000, 7.1 sanal surround sese sahip. HP X1000’in sol kulak kabını kaplayan manyetik, çıkarılabilir plakasının arkasında akıllıca gizlenmiş bir USB kablosuz dongle mevcut. X1000 oyun kulaklığı rahat bir kafa bandı ile donatılmış. Kulaklığın tüm kontrolleri sol kulak kabının kenarından yapılabiliyor. Ayrıca sol kulak kabının kenarına bastığınızda bom mikrofonu kırmızıya dönüyor. Şarj başına 20 saate kadar pil ömrü sunan kulaklık Mikro USB bağlantı noktası üzerinden şarj edilebiliyor.

Şirketin her ikisi de 88g ağırlığında ve altı düğmeli kablolu oyun fareleri olan Omen Vector Haziran ayında 49$‘a ve Omen Vector Essential Temmuz ayında 29$‘a piyasaya sürülecek. Şirketin oyun kulaklığı olan HP X1000 ise Ağustos ayında 99.99$ satışa sunulacak.

YORUM YOK

CEVAP VER