Tanıtımına kısa bir süre kalan 2020 model Hyundai i20, dış tasarımının yanı sıra iç tasarımıyla da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Geçen hafta aracın dış tasarımı ile ilgili görseller ortaya çıkarken pek çok kullanıcı tasarımsal açıdan aracı oldukça başarılı buldu.

Dış görünümü hakkında tüm bilinmeyenler hemen hemen ortaya çıkarken artık 2020 Hyundai i20 modelinin iç görüntüleri hakkında da kafalardaki soru işaretleri giderilmeye başlandı. 3 Mart günü Cenevre’de yapılacak otomobil fuarına Hyundai markasının gözdesi olarak katılacak olan Hyundai i20 daha şimdiden pek çok kişinin ilgisini cezbetmiş durumda.

Kokpit Özellikleri Göz Dolduruyor

2020 Hyundai i20 modelinin kokpit görüntüleri birçok kişiyi mest etti. 10,25 inç büyüklüğüne sahip dijital sürücü ekranı ile tüm bilgiler rahat bir şekilde görülebilecek. Direksiyon simidi ve tamamen değiştirilmiş vites topuzu ise kokpite ayrı bir güzellik katıyor.

Kablosuz telefon şarj etme özelliği ile birlikte 8 hoparlöre sahip olacak olan i20, tasarımı ve donanımıyla kusursuz bir otomobil görünümüyle bayilerdeki yerini almayı bekliyor.

YORUM YOK

CEVAP VER