Güney Koreli otomotiv devi Hyundai’nin dünya üzerinde en çok sevilen modellerden olan Hyundai i30 modeli çok kısa bir süre sonra kullanıcılarla buluşacak. C segmentinde yer alan i30 modelinin tasarımıyla alakalı pek çok ipucu lansman öncesi Hyundai tarafından paylaşıldı. Sportif tamponu ve göz alıcı LED farlarıyla dikkatleri çeken i30 keskin ve agresif bir görünüm sunuyor.

Hyundai şimdilik yalnızca N Line versiyonu ile ilgili çizimleri kamuoyuyla paylaştı. Otomobilin çok daha yapılı ve iri görünmesi için tamponların geniş ve yatay V şeklinde LED lambalar kullanıldı. Bu sayede otomobil, önceki görünümüne kıyasla daha iri yapılı bir görüntü sunuyor. Hatta birçok otoriteye göre hatchback yerine SUV görünümü sunuyor.

Mart Ayında Tanıtımı Yapılacak

Büyük bir merakla beklenen Hyundai i30 modelinin lansmanı, mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’nda gerçekleştirilecek. Önceki versiyonlarına kıyasla yeni i30 modeli çok daha estetik bir görüntü sunuyor. Birkaç hafta içerisinde i30 modeli ile ilgili resmi görselleri paylaşacağını duyuran Hyundai, otomobilin özellikle arka görünümüne oldukça güveniyor.

YORUM YOK

CEVAP VER