“Iron Man VR” 3 Temmuz’da Yayınlanacak

“Iron Man VR” 3 Temmuz’da Yayınlanacak

Sony, Iron Man VR‘ı COVID-19 nedeniyle Nisan ayı başında ikinci kez erteledi ve şimdi sanal gerçeklik için yeni bir çıkış tarihi belirledi. Her şey yolunda giderse etkileyici görünümlü oyun, 3 Temmuz‘da PS VR için mevcut olacak.

Marvel evreninin bir hayranı olsanız da olmasanız da Iron Man VR, olağanüstü bir deneyim olarak geliyor. Gazeteci ve içerik yaratıcıları, Sony tarafından yayınlanan oyunu, çeşitli oyun konferanslarında ve etkinliklerinde ilk elden deneyimleme şansına sahip oldular. Oyun gerçek bir süper kahraman simülatörü gibi görünüyor.

![](images/marvels-iron-man-vr-1600x900.jpg)

Iron Man rolünü birinci şahıs perspektifinden oynayacağınız, yerleşik itici bombalarınızı ve zırhlı uçuş takımınızı kullanarak çeşitli tehditlerle karşı karşıya kalacağınız oyunda oyuncular, Iron Man’ın Marvel’ın çeşitli filmlerinde ve çizgi romanlarında yaptığı gibi hızlarını, uçuş yönlerini ve daha fazlasını ellerinin açısını kullanarak ayarlayabilecekler.

Oyun göğüse monte edilmiş Unibeam saldırısı, yüksek güçlü bir yumruk ve daha fazlası dahil olmak üzere çeşitli ikonik alet ve oyuncaklarla oynanabilecek. Ayrıca şirkete göre, zırhı ve yukarıda belirtilen yetenekleri beğeninize göre özelleştirmek için Tony Stark’ın garajına bile gidebileceksiniz.

Sony’ye göre, oyun hakkında daha fazla haber önümüzdeki haftalarda gelecek. Iron Man VR henüz satın alınamadığından, haberlerin fiyatlandırma ve ön sipariş ayrıntılarını içermesi bekleniyor.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus