Cadillac, yeni yedi kişilik lüks SUV modeli olan XT6 ile daha küçük olan XT5 modelini genişletmiş ve geliştirmiş. 2020 Cadillac XT6, SUV modelleri arasından sıyrılmayı başarıyor.

XT6, on yıldan uzun bir süredir Cadillac’ın ilk üç yekpare SUV’si için yeni bir model. Bu modelin altında tanıdık tasarımlar da var. Buick Enclave’den Chevrolet Blazer’a ve Cadillac’ın kendi XT5’ine kadar diğer GM SUV’lerle aynı platforma sahip.

XT6’nın kullandığı en büyük iyileştirmelerden biri, yeni nesil Cadillac Kullanıcı Deneyimi (CUE) olan bilgi-eğlence sistemi. Bu standart sistem aslında yeni Chevrolet Blazer ve yakın zamanda satışa sunulan Buick Enclave’de bulabileceğiniz mükemmel GM Infotainment 3 sisteminin yeniden kaplanmış hali.

Yeni 8 inç dokunmatik ekran arayüzü, simge tabanlı bir ana ekrana sahip ve alt kenar boyunca kısayol kontrolleri için bir çubukla donatılmış. Bu da farklı işlevler arasında atlamayı hızlı ve kolay hale getiriyor. Ayrıca 2020 XT6 GM, dokuz vitesli otomatik şanzımanla birlikte 310 beygir gücünde, 3.6 litrelik motora sahip.

2020 Cadillac XT6, daha konforlu direksiyon ve süspansiyon kurulumu ile Premium Luxury donanım için ABD’de 52.695 $’dan, performans yükseltmeleriyle Sport model için 57.095$’ dan satışa sunuldu.

YORUM YOK

CEVAP VER