Chicago Otomobil Fuarı bu sene Jeep’i iki farklı versiyonu ile ağırlıyor. Gladiator ve Wrangler modelleri için yeni versiyonlarını tanıtacak olan Jeep, 2020 yılının ikinci çeyreğinde bu versiyonlarını satışa sunmayı planlıyor.

Gladiator’a Özel Mojave Versiyonu ve Özellikleri

Firmanın yeni logosunu kullanacak ilk model olarak tüm iskelet ve aks güçlendirilmiş olarak sevenlerinin karşısına çıkacak. Gladiator Mojave, 6 ileri vitesli manuel şanzıman ve 8 ileri vitese sahip otomatik şanzıman seçenekleri ile satışa sunulacak. Yeni Wrangler V6 motor ile gelecek.

Gladiator Mojave 17 inçlik jantlara sahip ve çamurla arası iyi olan kullanıcıları için opsiyonel Falken Wildpeak Mud-Terrain lastikler sunulacak.

Kabin içerisi incelendiğinde ise, siyah veye Steel Gray renklerin hakim olduğu seçenekler karşımıza çıkıyor. Ayrıca Jeep, Off-Road Plus modu ile kum üzerinde rahatça giderken tırmanışlarda da sorun yaşanmayacağını vurguluyor.

Jeep Wrangler Gladiator High Altitude Versiyonu ve Özellikleri

Çok daha lüks bir otomobil arayışı içerisindeyseniz, High Altitude versiyonunu tercih ederek arazi yetenekleri yerine konforu tercih edebilirsiniz.

Sert tavana sahip olan araç ayna ve tamponları ile birlikte diğer parçalarında aynı renkleri tercih ederken, LED ön far takımı ve sis farları standart olarak sunuluyor. Aynı zamanda 20 inçlik jantlara sahip olan araç, deri elemanlarla süslenerek koltuklarda Nappa deri tercih etmiş görünüyor. Standart modeli içerisinde aynı zamanda 8.4 inçlik bilgi eğlence sistemi ve navigasyon paketi de standart olarak sunuluyor.

YORUM YOK

CEVAP VER