#evdekal

Giyilebilir Teknoloji

Apple Watch’ta, kolunuzu her hareket ettirdiğinizde, akıllı saatiniz hareketi algılar ve ekranının ışığını açar. Ancak Apple Watch sinema modu ile, kolunuzu hareket ettirdiğinizde dahi ekran ışığı yanmaz. Bu özelliği bazı anlarda da aktifleştirip, kolunuzun herhangi bir hareketinde...
Apple Watch Series 6 ile birlikte Apple, akıllı saatlerde kandaki oksijen seviyesini doğrudan ölçebileceğiniz bir özellik sunuldu. Apple Watch’ta kan oksijen seviyesi ölçümünü kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Kan oksijen sensörü nasıl çalışır?
Huawei, 1.53 inçlik kavisli bir ekrana sahip olan akıllı bilekliği Band B6’yı duyurdu. Düzenlediği lansman etkinliğinde yeni ürünlerini tanıtan Çin merkezli teknoloji devi yeni akıllı bilekliğinin ön siparişle satışını bu gece itibari ile başlatacak.
Video oyun sektörünün gelişmesiyle birlikte gelişmeye devam eden oyuncu ekipmanlarına bir yenisi daha katıldı. Logitech, oyun oynarken oyuncuların arkadaşlarıyla iletişimi sağlayan, oyunun sesini daha iyi algılamalarına imkan tanıyan yeni kablosuz kulaküstü oyuncu kulaklığını tanıttı.
General Mobile yeni giriş seviyesi kablosuz kulaklığı GMPods'u duyurdu. Tek başına 5 saat, 380 mAh’lık şarj kutusu ile birlikte 25 saatlik kullanım imkanı sunan kulaklıklar özellikleri ve fiyatıyla seviyesine göre oldukça iddialı. Tasarımıyla...