LG NanoCell Televizyonlar LG Q60 Telefon Hediyesi İle Geliyor

LG NanoCell Televizyonlar LG Q60 Telefon Hediyesi İle Geliyor

LG büyük ekran NanoCell TV deneyimine geçmek isteyenlere Şubat ayına özel bir fırsat sunuyor. 13-29 Şubat tarihleri arasında 75 ve 86 inç NanoCell TV alan müşterilerine LG Q60 akıllı telefon hediye ediyor.

LG, üç televizyon modelini satın alan müşterilerine, yapay zeka destekli ve kamerasıyla öne çıkan akıllı telefon modeli LG Q60’ı hediye olarak veriyor. Kampanyaya katılmak için, satın alınan ürünün fatura tarihinden itibaren en geç 1 ay içerisinde LG yetkili servisine kurulumunun yaptırılması ve 1 Nisan 2020 tarihine kadar www.lgkampanya.com adresindeki “LG Büyük Ekran NanoCell TV – Q60 Telefon” kampanyası katılım formunun doldurulması gerekiyor.

![](https://i1.wp.com/intersiber.comimages/lg-nanocell-tv-q60-telefon-hediye-kampanyasi.jpg?fit=640%2C640&ssl=1)

Canlı renklerle seyir keyfi

LG NanoCell TV’ler derin öğrenme algoritması ile güçlendirilmiş yapay zeka destekli görüntü ve ses kalitesine sahip. Renk saflığını artırmak için ise, donuk renkleri filtreleyen 1nm’lik nano partiküller kullanılıyor. NanoCell teknolojisi ile televizyonlar, bulunduğu yer fark etmeksizin en geniş açıdan bile gerçekçi bir görsel deneyim yaşatırken renkler, geleneksel televizyonların aksine her açıdan, ön cepheden seyrediliyormuş hissi yaratıyor. Geleneksel televizyonlar 60 derecelik bir izleme açısında renk skalasında yüzde 50 kayıp yaşarken, NanoCell teknolojisine sahip televizyonlarda böyle bir kayıp yaşanmıyor.

Kampanya kapsamında hediye edilen LG Q60 özellikleri ise şöyle; üçlü ana kamera, 16 MP PDAF kamerası ile yüksek kaliteli fotoğraf çekimi, 6.26 inç HD+ FullVision ekran, sinematik DTS:X 3D Surround ses çıkışı.

Kampanya 75SM8610PLA, 75SM9000PLA, 86SM9000PLA model NanoCell televizyon modelleri ile sınırlı.

intersiber
intersiber intersiber
comments powered by Disqus