Logitech’ten Yeni Kablosuz Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı: Pro X Lightspeed

Logitech’ten Yeni Kablosuz Kulaküstü Oyuncu Kulaklığı: Pro X Lightspeed

Video oyun sektörünün gelişmesiyle birlikte gelişmeye devam eden oyuncu ekipmanlarına bir yenisi daha katıldı. Logitech, oyun oynarken oyuncuların arkadaşlarıyla iletişimi sağlayan, oyunun sesini daha iyi algılamalarına imkan tanıyan yeni kablosuz kulaküstü oyuncu kulaklığını tanıttı.

Pro X Lightspeed olarak adlandırılan kulaklık geçen sene piyasaya sürülen Pro X kulaklığının kablosuz versiyonu olarak karşımıza çıktı.

![](images/Logitech-Pro-X-Lightspeed-1600x1200.jpg)

2019 yılında piyasaya sürülen modelle benzer tasarıma sahip olan Pro X Lightspeed, alüminyum ve çelik materyallerle tasarlanmış. USB-C ile şarj edilebilen kulaklıklar 20 saatin üzerinde pil ömrü vaat ediyor. Kulaklıklar 2.4 GHz USB-A alıcıları ile 13 metreye kadar kesintisiz bağlantı imkanı sunuyor.

Pro X Lightspeed, 50 mm PRO-G sürücüleri ile kullanıcılarına iyi bir ses deneyimi sunuyor. Kulaklıkların bilgisayarla bağlantısı 2.4 GHz‘lik USB Type-A adaptörü ile yapılıyor. DTS Headphone: X 2.0 destekli kulaklık, Blue VO!CE yazılımlı mikrofon ile birlikte geliyor.

![](images/Logitech_G_PRO_Wireless_Headset-1600x1048.jpg)

Kulaklığın sol tarafına mikrofonu açma ve kapama, ses kontrol tekerleği, bağlantıyı açma ve kapama butonları yerleştirilmiş.

Kulaklıklar kutusundan deri kulak yastıkları takılı olarak çıkıyor. Ancak deri yapısını beğenmeyenler için kutuda bir çift kadife kulak yastığı da bulunuyor. Mikrofonu çıkartılabilen yapıda olan kulaklıkların kutusunda bir de çanta yer alıyor. Pro X Lightspeed‘in piyasa fiyatı ise 199.99$ olarak belirlendi.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus