Tüm dünyayı etkisi altına alana koronavirüs sagını nedeniyle ertelenen filmlere bir yenisi daha eklendi. 1 Mayıs’ta yayınlanması planlanan Black Widow şimdilik belli olmayan bir tarihe ertelendi.

Disney ve Marvel Studios, Marvel Sinematik Evreni’nin 24’üncü ve MCU’daki ilk filmi Black Widow‘u 1 Mayıs’ta yayınlamayı planlıyordu. Disney, filmin yayınlanmasını, koronavirüs ve COVID-19’u çevreleyen sağlık kaygıları nedeniyle erteledi. Scarlett Johansson’un Marvel Sinematik Evreni karakteri Natasha Romanoff‘un öncüsü olan film, pandemi nedeniyle gecikecek.

Black Widow’un son fragmanı 9 Mart’ta yayınlandı. Filmin, Johansson’ın yeni yıldız Florence Pugh ve David Harbour ile birlikte döneceği görülüyor. Scarlett Johansson yaptığı açıklamada tam olarak çizgi romandaki hikayeye bağlı kalınmadığını daha dramatik bir hikaye yaratıldığını belirtti.

Virüsün Amerika Birleşik Devletleri’nde yayılması ve Dünya Sağlık Örgütü tarafından resmen bir salgın olarak kabul edilmesi, neredeyse her büyük Hollywood stüdyosunun yaklaşan yapımlarını beklemeye almasına neden oldu. Fast And Furious 9, The New Mutants, James Bond No Time No Die, A Quiet Place 2 filmlerinin hepsi süresiz olarak ertelenen veya yeni bir tarihe taşınan büyük yapımlardan sadece birkaçı.

YORUM YOK

CEVAP VER