Matrix serisinin merakla beklenen devam filmi Matrix 4 ile ilgili set görüntüleri gelmeye devam ediyor. Twitter’da paylaşılan görüntülerde yer alan çatıdan çatıya kurulmuş platform, Matrix hayranlarını heyecanlandırmayı başardı.

Görsel: https://youtu.be/j0Sk34phMKk

Vizyona girdiği günden bugüne, tüm dünyada ses getiren ve kendisine özel bir izleyici kitlesi yaratmayı başaran Matrix serisinin dördüncü filminin çekimleri devam ediyor. Geçtiğimiz haftalarda filmin çekimine San Francisco sokaklarında başlanmıştı. Twitter’da paylaşılan yeni görüntülerde yine San Francisco şehir merkezinde Matrix 4 çekimlerinin devam ettiği görülüyor.

Çatıdan çatıya platform

Görüntülerde çatıdan çatıya kurulmuş raylı platform üzerinde iki dublörün sahnesi yer alıyor. Her ne kadar sahnenin senaryodaki yeri bilinmese de, serinin devam filminde yine alıştığımız çatı sahnelerini göreceğimizi söyleyebiliriz.

Matrix 4 ile ilgili bilgiler şu an için çok kısıtlı olsa da kesinleşen oyuncu kadrosunda Keanu Reeves(Neo), Carrie-Anne Moss(Trinity), Yahya Abdul-Mateen II(Morpheus), Jonathan Groff ve Neil Patrick Harris gibi isimler yer alıyor. Matrix 4, 21 Mayıs‘ta gösterime girecek.

YORUM YOK

CEVAP VER