Tüm dünyayı kasıp kavuran koronavirüs yüzünden Cenevre Otomobil Fuarı iptal olurken otomobil üreticileri de yeni model araçlarını tanıtmanın alternatif yolunu buldu. Alternatif yollar üzerine yoğunlaşan otomobil üreticilerinin birçoğu kendi web siteleri üzerinden tanıtım yaparken bir kısmı da tanıtımlara ara verdiğini açıkladı.

McLaren, İngiltere’nin Woking şehrindeki merkezinde 3 Mart günü TSİ 11.30’da bir basın toplantısı yapacağını duyurdu. McLaren bu toplantıda şirketin geleceği hakkında açıklama yapacağını ve yeni McLaren modeli hakkında da bilgi vereceğini duyurdu. Yapılan bu açıklama heyecan yaratırken birçok kişi 750 LT modelinin tanıtılacağını tahmin ediyor.

McLaren 750 LT Tanıtılabilir

Elde edilen bilgi ve sızıntılara göre McLaren’in paylaşacağı yeni modelin LT ailesinin en genç üyesi olan 750 LT modeli olacağı iddia ediliyor. Kısa süre önce Almanya’nın Nürnburgring kentinde görüntülenen 750 LT, 50 beygirlik gücüyle tüm dikkatleri üzerine çekmişti. 4.0 litrelik çift turboya sahip olan LT ailesinin yeni üyesi, V8 motoruyla tüm hız tutkunlarına hitap ediyor.

YORUM YOK

CEVAP VER