Motorola yeni Razr modeli için 26 Ocak’ta ön sipariş almaya başlayacak. Katlanabilir akıllı telefonlar arasında yerini alacak olan Motorola Razr şimdiden heyecan yaratmayı başardı.

Motorola ilk olarak, Android destekli katlanabilir modelini geçen yıl Kasım ayında duyurmuştu. Yeni Razr modeli, tablet benzeri bir formda açılıp kapanabilen Galaxy Fold tasarımından farklı olarak geleneksel kapaklı telefonlar gibi açılıp kapanabilecek.

Yeni Razr modelinin 26 Aralık’ta satışa çıkması bekleniyordu ancak Motorola lansmanı geciktirdi. Şirket tedarik problemlerini giderdi ve sipariş almaya hazır durumda.

Bu hafta sonu Amerika’da Verizon, Walmart ve Motorola.com üzerinden ön siparişe çıkacak olan telefonun fiyatı 1.500$ olacak ve 6 Şubat’ta mağazalarda görücüye çıkması bekleniyor.

2 Yorumlar

  1. […] Motorola Razr‘a rakip olacak olan Galaxy Z Flip dikey katlanabilir bir model olarak karşımıza çıkıyor. Paylaşılan yeni video ile ekranının dar ve uzun olduğu görülüyor. Galaxy Z Flip’in 21:9 ekran formatında olması bekleniyor. Ön kamera ekranın üst kısmında ortada konumlandırılırken, arka tarafta iki kamerayla geliyor. Telefonun katlanmış halinde bildirimle için ise ikinci bir ekran daha bulunuyor. […]

CEVAP VER