Son dönemde Türkçe yapımlarıyla adından sıkça söz ettiren Netflix, Cem Yılmaz ile yapacağı ortak proje olan Erşan Kuneri ile ilgili bir paylaşım yaptı.

G.O.R.A. serisinden bir karakter

Cem Yılmaz’ın sevilen karakteri Erşan Kuneri, izleyici ile ilk kez G.O.R.A. serisinde bir araya geldi. Daha önce Cem Yılmaz, Erşan Kuneri ile ilgili bir dizi olarak yayına gireceği bilgisini vermişti ve Netflix’te yayınlanacağını paylaşmıştı. Ancak bugün gelen bir paylaşım, Netflix’in Erşan Kuneri serisini yayınlayacağının kesinleştiğini gösterdi.

Cem Yılmaz’dan paylaşım: S1E1 bitti…

Ünlü komedyen Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, Netflix Türkiye’yi etiketledi ve “S1E1 bitti (1. sezon 1. bölüm) yazdı. Yılmaz, dizinin ilk bölümünün senaryosunun bittiğini ifade etti.

Netflix de, Cem Yılmaz’ın paylaşımını Instagram ve Twitter’da hikaye olarak paylaştı. 

Erşan Kuneri nasıl bir hikaye anlatacak?

Cem Yılmaz’ın Erşan Kuneri serisinin Netflix’e 2022’de gelmesi bekleniyor. Yılmaz daha önce dizi ile ilgili “Sezon tasarımıyla yapılmış bir şey olacak. Eğer ilk sezon tutarsa neden bir sekiz bölüm daha yapmayalım. İçinde sürpriz formatlar da barındıran bir komedi şovu olacak” demişti.

Daha önce Atiye, Hakan: Muhafız ve Aşk 101 gibi yerli yapımları yayınlayan Netflix, son olarak platforma gelen yerli yapım Bir Başkadır ile son günlere damgasını vurmayı başardı. 

YORUM YOK

CEVAP VER