Nissan Ariya’nın Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Nissan Ariya’nın Tanıtım Fragmanı Yayınlandı

Japon otomobil devi Nissan, kendi YouTube kanalı üzerinden Aria adını verdiği yeni elektrikli aracının tanıtımına günler kala tanıtım fragmanını yayınladı. Ayrıca otomobilin daha önce bilinmeyen bazı detayları da bu tanıtım fragmanıyla beraber gösterildi.

Nissan şu ana kadar aracın detayları ve özellikleriyle ilgili çok az şey paylaşmıştı. Ancak bugün paylaşılan yeni tanıtım fragmanıyla birlikte araçla ilgili bilinmeyen özellikler yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaya başladı ve bu durumda otomobil meraklılarını ve aracı yakından takip edenleri heyecanlandırdı.

Aracın tamamı videoda belli olmasa da bazı detaylar konsept tasarımlardaki detayları doğrular nitelikte. Bununla birlikte bu detaylar arasında videoda Nissan Ariya’nın logosunada yer verildiği görülüyor.

Aracın detaylarına bakacak olursak önceki tanıtım fragmanlarında da görüldüğü gibi altınımsı bir renge sahip olduğu görülüyor. Yeni videoyla beraber elektrikli aracın far tasarımı ve yapısıda görüldü. Tanıtımın çok dikkat çeken detaylarından biri de araç üzerinde Nissan’ın e-4ORCE teknolojisinin amblemini bulunuyor. Bununla birlikte yetkililer aracın sürüş zevkini arttırmak için çift motorlu kuruluma da sahip olacağını doğruladı.

-
![](images/5CCC467F-A603-48FD-86C9-A2FE5902265C-1600x900.jpeg)
-
![](images/2AEC233C-1617-4C2D-A86F-9D43013FE045-1600x1067.jpeg)

Japon otomotiv markası, haftalar önce merakla beklenen yeni Nissan Ariya’nın tanıtım tarihini açıklamıştı. Bu açıklamaya göre yeni elektrikli SUV modeli Ariya 15 Temmuz‘da tanıtılacak.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus