NVIDIA GeForce Now Gün Geçtikçe Büyüyor

NVIDIA GeForce Now Gün Geçtikçe Büyüyor

Nvidia, çıkarttığı GeForce Now isimli bulut tabanlı oyun platformu gün geçtikçe genişlemeye devam ediyor. Beklentilerin çok üstünde bir talep görmesi, şirket yetkilileri tarafından memnuniyetle karşılandı. Şu ana kadar GeForce Now’ı kullanan kişi sayısını duyuran yetkililer, elde ettikleri büyük başarıyı da kutlamış oldu.

Nvidia, GeForce Now ile büyük başarısını daha da arttırmaya yönelik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bunun için büyük bir adım atarak, bekleme listesini ortadan kaldırdı. Böylece yeni kullanıcılarına anlık kayıt özelliği sunmuş oldu.

![](images/[email protected])

Yetkililer GeForce Now Kullanıcı Sayısını Açıkladı

Şirket tarafından yapılan açıklama da elde ettikleri büyük başarının altını çizen yetkililer, an itibari ile 1 milyondan fazla kullanıcıya sahip olduklarını da duyurdu. Yeni kullanıcılar içinde bekleme listesini kaldırıp, 90 günlük ücretsiz Founders üyeliği ile beklemeden kayıt olma özelliğini aktif ettiklerini belirttiler. Buna ek olarak 90 günlük ücretsiz Founders üyeliği bitmeden de yayıncıların oyunları kaldırabileceği vurgulandı.

Nvidia, resmi bloğundan GeForce Now’a haftalık düzenli bir şekilde yeni oyunların ekleneceğini duyurdu.

comments powered by Disqus