OnePlus Nisan Ayında Tanıtacağı Yeni Modelleri İçin Gönüllü Test Kullanıcıları Arıyor

OnePlus Nisan Ayında Tanıtacağı Yeni Modelleri İçin Gönüllü Test Kullanıcıları Arıyor

OnePlus forumlarında bir topluluk yöneticisi “Yeni amiral gemisi yolda” diye yazdı. OnePlus’ın yeni amiral gemisi modelini dünyaya resmi olarak açıklamadan önce ise cihazları deneyecek 10 gönüllü işe alınacak.

OnePlus forumlarında yapılan bu duyuru büyük ihtimalle OnePlus 8 Pro‘yu ifade ediyor. Şirket yeni model için on kişiden telefonu incelemesini isteyecek.

Bu incelemelerin OnePlus amiral gemisi ortaya çıktıktan sonra yayınlanacağı düşünülüyor. Gönüllüler ayrıca cihazı kullandıktan üç hafta sonra bir soru-cevap etkinliğine katılacaklar. En beğenilen ilk 3 yorum ise resmi OnePlus sosyal medya kanallarında paylaşılacak.

![](images/oneplus8-2-1600x1200.jpg)

Şirket deneme süreci için, halihazırda topluluğa dahil olan kişileri tercih edecek. Cihazları test edecek 10 kişiden 6’sı OnePlus forum üyeleri arasından olacak. Cihazları deneyecek adayların metin yazma, fotoğraf ve video becerileri dikkate alınacak.

OnePlus, 2 Nisan’da seçilen katılımcıları açıklayacak ve telefonları onlara gönderecek. Telefonun resmi duyurusundan önce, test kullanıcılarının incelemelerini ne kadar süreyle hazırlamaları gerektiği henüz belli değil.

comments powered by Disqus