Oppo Reno 3’ten Çift Kamera Sürprizi

Oppo Reno 3’ten Çift Kamera Sürprizi

Oppo, şüphesiz ki son zamanların en çok ismi duyulan akıllı telefon markalarından biri. Bilinildiği üzere 2020 Dünya Mobil Kongresi Coronavirüs salgını nedeniyle iptal edildi. Bu etkinlikte Oppo, piyasaya yeni çıkaracağı Reno 3 Pro isimli yeni amiral gemisini tanıtacaktı. Tanıtımın, etkinlik yüzünden iptal edilmesi sebebiyle, Oppo 2 Mart’ta bir tanıtım düzenleyecek ancak tanıtımdan önce Oppo Reno 3 Pro’nun fotoğrafları sızdı.

![](images/5def2f6ac9de3d2440373092.jpeg)

Oppo şirketi, diğer markalar gibi piyasada köklü bir geçmişe sahip değil. Ancak son zamanlarda yaptıkları yatırım ve yeni teknolojik gelişimlerle birlikte akıllı telefon piyasasında söz sahibi olacağının sinyallerini verdi.

![](images/oppo-reno-3-fotograflari-sizdi.jpg)

Oppo Reno 3 Pro Kamera Detayları

Gelen yeni görüntülerde, Hindistan’da bir mağazada görüntülenen Oppo Reno 3 Pro’nun arkasında 4 adet kamera görülüyor. Ayrıca arka tarafında bulunan ana kameranın ise 64 MP’lik bir çözünürlüğe sahip olacağı söylenmekte. Fotoğrafları dikkatle incelediğimizde ise alt tarafta Oppo logosu çok net bir şekilde görülüyor. Bu da piyasaya sürülen fotoğrafların büyük bir olasılıkla doğru olabileceğini de kanıtlıyor.

![](images/oppo-reno-3-fotograflari-sizdi-2.jpg)

Oppo Reno 3 Pro’da aslında arka kamera sayısı ve özellikleri zaten bekleniyordu. Fakat şaşırtıcı olan ön yani selfie kamerasında 2 adet kamera olması. Yine sızıntılara göre bu 2 kameranın çözünürlüğü ise 44 MP olacak.

comments powered by Disqus