Panasonic Avrupa’nın İlk Kablosuz Kulaklıklarını Piyasaya Sürdü

Panasonic Avrupa’nın İlk Kablosuz Kulaklıklarını Piyasaya Sürdü

Panasonic’in ilk kablosuz kulaklıklarını bugün Avrupa’da satışa sunuldu. CES 2020’de tanıtılan RZ-S300W ve RZ-S500W adlı kulaklıklarında şirket boyut ve konfor üzerine odaklandı.

S500W ve S300W kulaklıklarında şirket rüzgar gürültüsünü en aza indiren, özel olarak tasarlanmış birinci sınıf bir mikrofonla üstün çağrı kalitesi vaat ediyor.

RZ-S500W, Dual Hybrid gürültü önleme teknolojisi ile donatılmış. Kulaklıkların içi ve dışı sesi yakalamak için ileri beslemeli gürültü iptali, geri bildirim gürültü iptali ve analog / dijital işleme özellikleri ile tasarlanmış. Öte yandan, RZ-S300W‘de herhangi bir gürültü özleme özelliği kullanılmamış.

-
![](images/Panasonic-RZ-S500W-1600x900.jpg)
-
![](images/panasonic-RZ-S300W-1600x1074.jpg)

Her kulaklık, eski kablosuz kulaklıklara göre ses kalitesini artıracak şekilde, birbirinden ayrı olarak cihaza bağlanıyor. Her iki kulaklık çifti de Siri ve Google Assistant ile uyumlu ve şirket yakında kulaklılara gelecek olan güncelleme ile Alexa desteği de sunacağını söylüyor.

Panasonic Audio Connect uygulaması, kulaklıkta ses modlarını değiştirmenize ve seçtiğiniz ses asistanınız da dahil olmak üzere ek ayarları özelleştirmenize izin veriyor.

RZ-S500W 199$‘a beyaz ve siyah renkte, RZ-S300W ise 129$‘a siyah, beyaz ve yeşil renkte raflarda yerini aldı.

Beyza Bayrakdar
Beyza Bayrakdar Beyza Bayrakdar
comments powered by Disqus