Porsche sevenlerin büyük bir merakla beklediği 911 Turbo S’e ait görüntüler yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Porsche, 911 Turbo S versiyonuna ait ipucu görüntülerini paylaştı. Yalnızca aracın arka görüntüsünü paylaşan ünlü otomobil üreticisi böylelikle yakın zamanda araç ile ilgili tüm detayları paylaşacağının da sinyalini vermiş oldu.

Porsche 911 Turbo S modeli ile, koronavirüs sebebiyle iptal olan Cenevre Otomobil Fuarı’na katılacaktı. Fuarın iptal edilmesinden dolayı otomobil üreticileri yeni araçlarla ilgili görüntüleri ve bilgileri kendi resmi internet siteleri üzerinden yayınlamaya başladı.

Aktif Aerodinamik Özelliklere Sahip

Porsche 911 Turbo S modelinin arka kısmında yer alan rüzgarlık, ilk dikkat çeken yer oldu. Ayrıca 911 S modeli aktif aerodinamik özelliklere sahip olduğu da Porsche tarafından açıklandı. Bu da arkada yer alan rüzgarlığın performanstan ziyade araca güzel bir görüntü katmak için eklendiğini gösteriyor.

Porsche 911 Turbo S tam 650 beygir güce sahip. 0’dan 100 km/s hıza ise 2,5 saniyede çıkabiliyor. Porsche 911 Turbo S modelinin 3 mart günü tüm dünyaya açıklanacağı tahmin ediliyor.

YORUM YOK

CEVAP VER