Alman otomobil üreticisi Porsche, bugün vintage otomobillerinin tasarım için yüksek çözünürlüklü dokunmatik ekranlar, Bluetooth, DAB+ ve Apple CarPlay gibi daha modern özellikler içeren bilgi-eğlence sistemlerini tanıttı.

Resmi Porsche tasarımına sahip olan bu radyoların iki versiyonu mevcut. Biri tek DIN daha küçük radyo yuvalarına sahip klasik otomobiller için 3,5 inç dokunmatik ekrana sahip, diğeri ise çift DIN yuvası ve 7 inç dokunmatik ekranıyla 996 ve 986 modelleri için tasarlanmış.

Ayrıca dahili dokunmatik ekranın yanında radyolarda bir USB bağlantı noktası ve bir SD kart yuvası da var. Ancak, vintage gösterge panelindeki dokunmatik ekranın çok hoş durmayacağını düşünen şirketin tasarımları birkaç tekno dokunuş içeriyor. Tek DIN tasarımında iki döner düğme ile altı adet düğme ve çift DIN tasarımında ise birçok düğme yer alıyor.

Alman otomobil üreticisi, “Porsche Klasik İletişim Yönetimi” olarak adlandırılan yeni ana ünitelerin 1960’lardan 1990’lara kadar çok çeşitli modellerle uyumlu olduğunu söyledi.

Fiyatlandırma bilgisine gelince, bu ana üniteler

  • 1-DIN varyantı 1439,89 avro,
  • 2-DIN modeli 1,606 avro olarak satışa sunuldu.

YORUM YOK

CEVAP VER